Gyvenu Jurbarke

Seniūnas: „Bus dar blogiau“

Grupės narių pasiūlyta miesto tvarkymo tema pasirodė aktualesnė, nei atrodė. Savaitgalį vyks tradicinė šventė – Jurbarko miesto dienos, kurios privilioja grįžti daug kitose šalies vietose gyvenančių jurbarkiečių. Šįkart jiems teks pripažinti, kad Jurbarkas provincialėja – ir kuo toliau, tuo labiau.

„Bus dar blogiau“,- neslepia miesto seniūnas Romas Kuras, pripažįstantis, kad šiemet miesto tvarkymas yra didelė problema. Kai viskas pabrango bent 30 proc., savivaldybė iš rajono biudžeto lėšų miesto priežiūrai skyrė gerokai mažiau nei pernai. „Gyvenu Jurbarke“ duomenimis, viešosioms teritorijoms, kapinėms, gatvių ir kelių priežiūrai seniūnija gavo vos 630 tūkst. eurų – maždaug tiek pat, kiek užpernai. Todėl reikės taupyti. Komunalininkams jau nurodyta rečiau pjauti žolę, mažiau laistyti gėlynus, rinkti šiukšles ir valyti šiukšliadėžes.

„Neklauskite manęs, kodėl taip yra. Politikai nusprendė. Matyt, trūksta pinigų projektams finansuoti“,- sakė R. Kuras.

Nors seniūnas tikina, kad gėlių mieste bus pasodinta tiek, kiek pernai, jau dabar matyti, kad gėlynų kokybė toli gražu nepatenkins miestiečių lūkesčių. Ne tik dėl to, kad gėlynus prižiūrėti paskirtos vos dvi moterys, fiziškai nespėjančios visko apeiti. Pasodintos smulkiažiedės našlaitės nelaistomos, todėl baigia nunykti – prie kavinės „Liuksas“ kas kelinta jau sudžiūvusi. Vanduo brangus, todėl komunalininkai, panašu, laukė lietaus, o jo kaip nėra, taip nėra. Trūksta pinigų ir šienavimui, todėl iki miesto šventės, pasak R. Kuro, bus nušienautos tik Kauno gatvės žaliosios vejos.

„Gyvenu Jurbarke“ skelbia pavojų: saugokitės erkių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *