Gyvenu Jurbarke

Gaisre užtroško berniukas

Trečiadienio rytą Eržvilke, Šiaurės gatvėje, kilęs gaisras pasiglemžė berniuko gyvybę. Ketverių metų vaikas rastas  uždusęs lovoje, kur miegodavo.

Kaip ir dėl kokių priežasčių kilo gaisras, Jurbarko priešgaisrinės tarnybos inspektoriai dar aiškinsis, nes ugnies židinys įsiplieskė ne toje pusėje, kur kūrenosi krosnis. Spėliojama, kad galbūt užsidegė  kalėdiniai kambarių papuošimai, tačiau Priešgaisrinės gerlbėjimo tarnybos pareigūnai įtaria, jog gaisro priežastimi tapo elektros instaliacijos arba televizoriaus gedimas. .

Ketverių metų berniukas buvo paliktas  prižiūrėti močiutei, vaiko mama gyvena kitoje Jurbarko rajono seniūnijoje. Pasakojama, kad tuo metu, kai įsiplieskė ugnis, močiutė buvo namuose, kieme lesino vištas, o berniukas buvo paliktas pirmame aukšte žiūrėti televizariaus. Gali būti, kad plykstelėjusios liepsnos išsigandęs vaikas nhubėgo slėptis į antrąjį aukštą.

“Apmaudu, kai tokios nelaimės įvyksta ten, kur atrodė, kad jokių problemų nėra. Oficialiai ir neoficialiai esu aplankęs beveik kiekvieną miestelio trobą, visada pasižiūriu, ar tvarkingos krosnys, ar žmonės nelaiko šalia besikūrenančios ugnies sudėtų malkų. Daug kartų esu buvęs ir šiuose namuose. Čia niekada neradau dėl ko nuogąstauti, bet va – tokia skaudi nelaimė. Sunku apsakyti žodžiais, koks skausmas žmones prislėgė”,- sake Eržvilko seniūnas Gintaras Kasputis.

Skaitytojo atsiųsta nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *