Gyvenu Jurbarke

Paramos Ukrainai pinigai – algoms?

Saulius VERŽIKAUSKAS

VŠį Mėlyna Geltona, iš Lietuvos žmonių renkanti paramą Ukrainai, logiškai mąstant, yra vagys. Kodėl taip sakau?

Įmonėje dirba 5 darbuotojai, jų alga 2023 m. gegužės mėnesį siekė virš 5000 eurų. Kiekvienam! Tai reiškia, kad iš žmonių paaukotų lėšų, šitie vagys kiekvieną mėnesį SAU išsimoka virš 25 tūkstančių eurų.

Štai taip augo įmonės darbuotojų atlyginimai nuo karo pradžios. Kaip tešla ant mielių.

Aš nežinau, ką būtų galima už tokią sumą nupirkti ukrainiečiams, kiek girdėjau, jiems labai trūksta elementarių vaistinėlių su pirmosios pagalbos rinkiniais. Jie tiesiog prašo: duokit vaistinėlių!

Skaičiuokim grubiai: sakykim, vaistinėlė kainuoja apie 20€ (yra pigesnių ir brangesnių, tačiau darau prielaidą, kad perkant dideliais kiekiais kaina būtų derinama). Tad, per 1 mėnesį šie vagys galimai pavagia 1250 vaistinėlių. 1250 Ukrainos karys per 1 mėnesį gali nukraujuoti ar mirti vien dėl paramos rinkėjų gobšumo.

Šiuo metu įmonė turi 17 automobilių ir sunkvežimių. Na, šiuo atveju reikia tikėti, kad sunkvežimiai naudojami labdaros pristatymui, o automobiliai bus perduoti Ukrainos kovotojams. Tikėkime tuo.

Sena ir labai teisinga patarlė: “Vieniems karas, o kitiems motina brangioji…” Aukokite, žmonės, daugiau ir tikra gerovė bus sukurta. Penkiems žmonėms tai tikrai.

Atsakymų: 1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *