Gyvenu Jurbarke

„Luminor“ apsimelavo: bankomatas 7/24 nedirbs

Praėjusią savaitę iš buvusių „Luminor“ banko, o dabar Jurbarko kredito unijos patalpų staiga dingo daugybės miesto ir rajono gyventojų naudotas bankomatas. Atėję žmonės atsimuša į tuščią sieną, o ūkininkų bankelio darbuotojai negali jiems paaiškinti tokio sprendimo priežasčių.

„Luminor“ banko skyrius iš Jurbarko išsikraustė bene 2018 metais, jo patalpose įsikūrė ir jau ketvirti metai dirba Jurbarko kredito unija, tačiau banko vestibiulyje visą tą laiką veikė nuo seno čia stovėjęs bankomatas – juo naudojosi ir „Luminor“, ir Jurbarko kredito unijos klientai. Bet praėjusią savaitė bankomatas staiga dingo.

„Nustebau, kad jo nėra – ėjau klausti Jurbarko kredito unijos darbuotojų, kur dingo bankomatas, bet kasoje sėdėjusi moteris tik pečiais gūžtelėjo. Sako, dingo praėjusią savaitę, o ar statys kitą, ar tą patį kažkur perkels, niekas nežino“,- pasakojo prie banko durų sutikta jurbarkietė. Neapsikentę atsakinėti į piktus klausimus, Jurbarko kredito unijos darbuotojos ant laukujų durų užklijavo užrašą,  informuojantį, kad bankomato šiose patalpose nėra.

Į paklausimą, dėl kokių priežasčių atsisakyta bankomato, atsakė „Luminor“ banko projektų vadovė Agnė Mažeikytė – Šmeliova. Ji užtikrino, kad jurbarkiečiams  „Luminor“ banko paslaugų vietų skaičius nėra mažinamas.

„Jūsų minimas bankomatas buvo perkeltas į „Norfa“ parduotuvę, Dariaus ir Girėno gatvėje 112. Šiuo metu Jurbarke yra iš viso 3 bankomatai, kuriais gali naudotis mūsų klientai, informaciją apie artimiausiai esančius bankomatus visuomet galima rasti „Luminor” banko interneto svetainėje: Banko tinklas | Luminor”,- tikina banko projektų vadovė.

Išties, ant parduotuvės kampo, kažkur padangėje kabo “Luminor” iškaba, informuojanti, kad bankomatas veikia 7/24 – suprask, visas 7 dienas per savaitę, apskritą parą. Tačiau jis įkurdintas taip, kad nepasiklausus pardavėjų, kur rasti bankomatą, neaptiksi net prie geriausių norų – įkištas kamputyje už gėlių skyriaus. Jei parduotuvėje būtų daugiau pirkėjų, o jie dar norėtų išsirinkti ir gėlių puokštę, prie bankomato niekaip neprasibrautum.

Bet apmaudžiausia, kad banko darbuotojai jurbarkiečius, liaudiškai sakant, laiko „ant durniaus“. „Norfa“ parduotuvė visą parą tikrai neveikia, ji atidaroma 8 val. ryto ir uždaroma 21 val., o sekmadieniais – netgi valanda anksčiau. Gal tai ir nebūtų didelė problema – mieste yra dar du šio banko bankomatai, tačiau neretai  atsitinka taip, kad savaitgalį nei viename, nei kitame bankomate grynųjų pinigų nėra.

Kuo toliau, tuo akivaizdžiau bankai demonstruoja panieką kaime gyvenantiems klientams, nors ir už pinigų išėmimą, ir už sąskaitų administravimą užsienio bankai nuo mūsų plėšia „iš dūšios“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *